Садовый центр "Маргаритка"

Ми раді вітати Вас на сайті садового центру «Маргаритка»

Практично у всіх є земельні ділянки. При цьому кожен господар мріє стати володарем чогось особливого, дивного і чарівного і тому звертається в спеціалізовану компанію з благоустрою території .

Незвичайний ландшафт здатний творити чудеса, він сприяє відновленню душевної гармонії та здоров'я, умиротворення, повноцінному відпочинку, дарує дивовижне насолоду, заряджає нас позитивними емоціями. Дуже важливо все ретельно спланувати і спроектувати, тому краще всього звернутися за допомогою в надійну і відповідальну компанію, здатну втілити вашу мрію в реальність.

Садовий центр «Маргаритка» - це ваш шанс здійснити всі бажання!

Наш садовий центр - це не просто організація, де ви можете подивитися і вибрати кращі в світі рослини, це фірма, де вам нададуть повний комплекс послуг з облаштування території і його відходу .

Ми володіємо безліччю переваг перед іншими компаніями :

  • Багаторічний досвід роботи;
  • Висока якість робіт і сервісу;
  • Своєчасне виконання замовлення;
  • Наявність сучасного обладнання та матеріалів;
  • Надійність;
  • Відповідальність, ми даємо гарантії за надані послуги;
  • Професіоналізм, висока кваліфікація і старанність персоналу;
  • Творчий та індивідуальний підхід до будь-якого замовлення (ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт взаємодії і спілкування для отримання високих результатів);
  • Широкий спектр послуг;
  • Доступні ціни .

У нашій особі ви можете знайти сумлінного і надійного партнера, який зможе виконати ваше замовлення швидко, якісно і доступно. Серед наших клієнтів є як великі організації, так і приватні особи, ми раді співпраці з кожним. У нашому портфоліо є безліч великих і малих реалізованих проектів озеленення і благоустрою території.

Висококваліфікований персонал

Садовий центр Маргаритка Наші співробітники здатні творити чудеса і виконати будь-яке завдання, починаючи з консультації з вибору рослини і догляду за ним і закінчуючи створенням незвичайних ландшафтів . Вони мають вищу освіту, постійно вдосконалюють свої вміння, навички і знання, стежать за модними тенденціями, володіють новітніми технічними розробками і комп'ютерною технікою. Вони можуть виїхати до вас у будь-який зручний для вас час.

Наші професійні дизайнери можуть матеріалізувати відчуття і побажання замовника, поглянути на світ його очима і зробити навколишнє оточення такою, якою клієнт хоче її бачити : стильною, модною, сучасною, гармонійною і т.п.

Сьогодні багато самостійно намагаються займатися ландшафтним дизайном, але краще всього довіритися професіоналам. Адже все на ділянці повинне складати єдину і гармонійну картину, мало володіти тільки фантазією, потрібно мати значні навички, вміння і знання.

Сезонність та географічні особливості

Важливо пам'ятати, що ділянка або сад - це динамічна і мінлива структура в залежності від періоду року і кліматичних умов. Проектуючи ділянку, ми оцінюємо приживлюваність рослин і їх сумісність, прораховуємо мікроклімат, враховуємо географічні умови і т.п. для успішної реалізації проекту. Так як він повинен радувати і дивувати вас з року в рік. У нашій базі кращі сорти і види саджанців і рослин. Допомагаючи створювати індивідуальні сади, ми намагаємося максимально реалізувати ваші бажання і прагнемо, щоб він володів особливою родзинкою і неповторним характером.

Ми працюємо цілий рік, тому ви можете в будь-який час звертатися до нас за допомогою і заздалегідь підготувати план подальших робіт .

Плідна співпраця з нашою компанією може привести до незвичайної, вражаючого і дивного результату . Створіть сад своєї мрії разом з нами, нехай він буде предметом вашої гордості .

Садовий центр Маргаритка в Києві