Обрізка рослин

Фото наших работ

Обрізка рослин
  Од. вимірювання Ціна, грн
Обрізка дерев до 5 років шт. 30,00
Обрізка дерев старше 5 років шт. 150,00
Обрізка запущених дерев шт. 250,00
Обрізка кущів шт. 8,00
Стрижка живоплоту м.пог. 20,00
Формування топіарних форм і бонсаев МШТ . від 500,00

* всі ціни вказані без урахування вартості матеріалів та транспортних витрат .

Догляд за садом - це багатоетапний, складний і трудомісткий процес, що складається з безлічі процедур, однією з яких є обрізка рослин .

Обрізання рослин Багатьох бентежить необхідність проведення подібної роботи, деякі відмовляються її проробляти, оскільки побоюються зробити все неправильно й завдати непоправної шкоди . Деякі господарі, навпаки, зрізають все підряд, не розбираючись що, як і коли. Але ці дії також непродуктивні і призводять до появи небажаних наслідків .

Довіртеся професіоналам!

Наш садовий центр пропонує великий комплекс послуг з догляду за рослинами, в тому числі послуги з їх обрізку. Існує безліч особливостей різних культур рослин, тому для якісного догляду за ними необхідно володіти не тільки певними знаннями, а й великим практичним досвідом, щоб прийняти швидке і правильне рішення .

Обрізка дерев і чагарників - затребувана і популярна послуга. Фахівці нашої компанії при необхідності можуть скласти графік заходів на вашій ділянці, врахують особливості кожного елемента і кожної породи, а також проведуть всі роботи якісно, своєчасно і доступно.

Обрізка рослин - засіб управління ростом, формою і продуктивністю

Існує безліч причин для обрізання рослин на різних етапах його розвитку. Мета цієї процедури повинна відповідати особливостям рослини та умови його застосування . В основному, за допомогою цього заходу можна врівноважити розвиток, керувати плодоутворенням і цвітінням, зміцнити стан здоров'я або обмежити зростання і т.п.

Звичайно, інтенсивність, способи і терміни процедури залежать від особливостей рослини і підбираються індивідуально.

Види обрізки:

  • Санітарна обрізка:

Видалення пожовклих, висохлих і пошкоджених елементів надає сприятливу дію, так як ослаблені пагони і гілки схильні до захворювань і впливу шкідників . До того ж нездоровий вигляд рослини не завжди говорить про його старості, часто це наслідки неправильного догляду і хвороб . Якщо вчасно не видалити пошкоджені ділянки, то вони можуть зробити негативний вплив на здорові пагони. Основне правило - видалити повністю всі постарілі ділянки аж до здорової тканини ;

  • Омолоджуюча обрізка:

Таку процедуру найкраще проводити спочатку зростання або незадовго до його початку. Вона сприяє появі сильних і здорових пагонів, покращує ріст і розвиток, пробуджує сплячі бруньки, збільшує урожай . При такій обрізці пагони видалять практично вщент, іноді до 90 % довжини, інтенсивність процедури призводить до збільшення активності росту залишилися пагонів. Найчастіше процедуру проводять поетапно ;

  • Формує обрізка:

Це творча процедура, здатна створити декоративні елементи у вашому квітучому саду. Вона є найбільш складною. З її допомогою можна створити дивовижні живі скульптури з рослин, сформувати густі крони химерних форм . За допомогою такого заходу ваш сад стане предметом вашої гордості і заздрості оточуючих.

Пам'ятайте, що всі процедури слід виконувати високоякісним, сучасним і спеціалізованим обладнанням. Якщо поверхня зрізів велика, то потрібно використовувати додаткові витратні матеріали, що захищають рослини і доглядають за ними. Іноді потрібно підгодувати їх після проведення обрізки.

Обрізка повинна проводитися щорічно, регулярно, акуратно та у відповідні строки, тому краще всього довірити цю справу професіоналам, щоб отримати незвичайні позитивні результати.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар