Підкормка рослин

Фото наших работ

Підкормка рослин
  Од. вимірювання Ціна, грн
Позакореневе підживлення дерев і чагарників шт. від 20,00
Підживлення під корінь шт. 8,00

* всі ціни вказані без урахування вартості матеріалів та транспортних витрат .

Всі садівники, як любителі, так і професіонали знають, що необхідна регулярна підживлення рослин . Навіть якщо ваша земля сама родюча, з часом рослинам може не діставати певних мікроелементів, і вони почнуть випробовувати голодування. При цьому знизиться врожайність, декоративні властивості, смакові якості плодів і ягід, може загинути коренева система та інші частини рослини тощо

Систематична підгодівля рослин - запорука успіху і процвітання ділянки

Підживлення рослин Для підживлення рослин сьогодні використовують різні добрива як мінеральні, так і органічні . Фахівці нашого центру застерігають господарів від неправильного, нераціонального та неефективного використання цих коштів.

На ринку існує безліч різновидів препаратів, що відрізняються як за своїм складом, так і за призначенням. При застосуванні слід суворо дотримуватися інструкції і техніки безпеки . Адже кошти можуть приносити користь одним рослинам і завдати непоправної шкоди іншим.

 

Види підгодівлі

Всі поживні речовини надходять у рослини через кореневу систему, тому найчастіше проводять прикореневу підгодівлю . Іноді вдаються до позакореневого підживлення, але тільки в якості додаткового способу збагачення рослини різноманітними елементами . Добрива бувають рідкі та сухі . Рідкі краще проникають в грунт і дають швидкі позитивні результати.

В нашому садовому центрі ви можете придбати безліч різних добрив . Співробітники дадуть вам необхідну консультацію з того чи іншого препарату, підберуть всі необхідні засоби, дадуть рекомендації щодо застосування .

Довірте підгодівлю професіоналам!

Всі наші клієнти можуть скористатися послугами садівника, який самостійно займеться підгодівлею ваших рослин, адже вибір добрив залежить від безлічі факторів (періоду росту і розвитку, наявність квітів і плодів, захворювань і т.п.). Грунтуючись на свої знання, він зможе підібрати оптимальний час для внесення мікроелементів, кращі препарати, а також зможе визначити, якого саме елементу не вистачає рослині за певними зовнішніми ознаками, які знають тільки професіонали.

Іноді необхідно внести в грунт комплекс мікроелементів, іноді тільки одне конкретне речовина . Нерідко виникають випадки надлишку елементів у грунті, негативно відбивається на стані рослин, тому слід суворо дотримуватися рекомендованих доз препаратів.

Рекомендації щодо застосування добрив :

 • Не варто підгодовувати захворілі і висохлі рослини, це може призвести до загибелі їх кореневої системи;
 • Надлишкова підгодівля веде до неправильного росту та розвитку;
 • Вносьте добрива в стадії росту, в стані спокою небажано проводити подібні процедури ;
 • При внесенні добрив полийте грунт, а після обприскати рослини водою, щоб не виникли опіки від добрив;
 • Використовуйте добрива регулярно і систематично ;
 • Чи не підгодовуйте тільки що пересаджені рослини;
 • Враховуйте особливості кожної рослини і фази їх розвитку при внесенні добрив.

  Пам'ятайте, що підгодівля - це дуже важливий і відповідальний етап, до якого слід підійти акуратно і ретельно все продумати . Найкраще довіритися професіоналам, так як неправильні дії не тільки не приведуть до бажаного результату, але й можуть завдати шкоди вашій ділянці .

  Створюйте красу разом з нами, ми допоможемо вашому саду розкрити всі свої здібності і стати ще більш родючим, прекрасним і дивним!

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар