Захист рослин

  Од. вимірювання Ціна, грн
Обробка дерев і чагарників від хвороб і шкідників шт від 20

* всі ціни вказані без урахування вартості матеріалів та транспортних витрат .

Розглядаючи численні журнали і каталоги, ми мріємо, щоб наш сад був би більш квітучим, прекрасним і плодоносним, а ще й володів своїми особливостями. На жаль, рослини, як і будь-які живі організми схильні до захворювань і несприятливого впливу навколишнього середовища .

Захист рослин - це складний і трудомісткий процес, довірте її професіоналам

Захист рослин увазі вчинення комплексу агротехнічних, механічних, біологічних і хімічних заходів. Всі роботи повинні проводитись вчасно і регулярно, так як попередити розвиток захворювання легше, ніж його вилікувати . А наслідки можуть бути самими різними: від втрати декоративних властивостей до загибелі рослини і врожаю.

Захист рослин Наш садовий центр надає широкий спектр послуг з догляду за ділянкою, починаючи з продажів кращих рослин і проектування саду і закінчуючи спеціалізованими послугами.

Співробітники нашої фірми володіють навиками, знаннями, а також сучасним обладнанням і високоякісними матеріалами і препаратами, які допоможуть не тільки запобігти розвитку захворювань, а й сприятимуть поліпшенню декоративних властивостей рослин, підвищення врожайності.

 

 

Турбота про рослину повинна проводитися в момент його придбання!

Сьогодні продається безліч сортів і видів рослин, що володіють різними властивостями, у тому числі стійкістю до впливів зовнішнього середовища і шкідників. До вибору посадкового матеріалу варто поставитися з усією уважністю відповідальністю, важливо вибирати екземпляри з сильною та розвинутою кореневою системою, без ознак захворювань та паразитів, також набувати їх слід в надійних розплідниках .

В нашому садовому центрі вам раді запропонувати кращі саджанці й рослини. Наші фахівці уважно стежать за їх станом, ростом і розвитком . Купивши рослини у нас, ви можете бути впевнені в отриманні максимально позитивних результатів .

Приділіть особливу увагу посадці

При посадці рослин необхідно врахувати його особливості: характеристики і структуру грунту, тип взаємодії з іншими видами рослин, ступінь освітленості і зволоженості, вид підгодівлі і т.п. Забезпечивши комфортні умови, ви сприяєте його правильному росту і розвитку .

Засоби захисту

Засоби захисту рослин На жаль, ніхто не може гарантувати відсутність захворювань, що виникають як через негативного впливу навколишнього середовища, так шкідників та паразитів.

Шкідників велика кількість - мікроорганізми, гриби, комахи, кліщі, нематоди, молюски, деякі ссавці і т.п. Знизити ймовірність розвитку захворювання можна, виконуючи нескладні процедури: підсадити фітонцидні рослини, дотримуватися сівозміни, правильно обрізати, підгортати, мульчировать і т.д.

Хороший ефект дають механічні способи обробки : поливи сильним струменем води, різноманітні пастки, залучення птахів і корисних комах, які є природними ворогами шкідників.

захист рослин Сьогодні існує безліч препаратів для захисту рослин, наприклад, біологічні, які не тільки є засобами профілактики, а й сприяють правильному росту і розвитку, підвищенню опірності до негативних факторів .

Звичайно, якщо захворювання вже виникло і ніщо не допомагає, то вдаються до використання хімічних засобів. Але пам'ятайте, що вони впливають не тільки на шкідливі мікроорганізми, а й на корисні . Тому не слід вдаватися до їх використання часто, адже це не тільки не принесе користі, а й погіршить стан рослин.

Усі засоби захисту слід використовувати обережно і акуратно, для цього слід мати необхідні знання та навички.

Довірте захист ваших рослин нам, і ваш сад розквітне і заграє новими фарбами і буде доставляти вам ще більшу насолоду !

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар