Комплексне обслуговування ділянки

Фото наших работ

Комплексне обслуговування ділянки
  Од. вимірювання Ціна, грн
Комплексний догляд за ділянкою 1 відвідування 350,00-600,00

*всі ціни вказані в гривнях без урахування вартості материалів та транспортних витрат.

Комплексне обслуговування ділянки Сад - це предмет гордості господарів і візитна картка земельної ділянки. У будь-який час року тут можна провести незабутній відпочинок і отримати незвичайні враження . У весняно -осінній період сад користується особливою популярністю у всіх мешканців будинку. Але необхідно пам'ятати, що сад - це динамічна, що розвивається і мінлива структура .

Будь-який професійний садівник скаже вам, що недостатньо все гармонійно і правильно спроектувати, посадити рослини, спорудити клумби і різні архітектурні споруди. Адже це лише початок і частина успіху на шляху до незвичайного і дивовижного саду. Для того щоб підтримувати отриманий результат потрібно щодня і цілорічно доглядати за своїм чарівним садом, докладаючи багато зусиль .

Догляд повинен бути не тільки постійним і регулярним, але і професійним !

Звичайно, не всі володіють достатньою кількістю вільного часу для здійснення поставленого завдання. А адже крім часу дуже важливо мати певні знання, вміння, навички, а також спеціалізоване обладнання та витратні матеріали.

Кожен елемент саду вимагає комплексного підходу, пильної уваги і прийняття швидких рішень для запобігання проблем і захворювань.

Наш садовий центр надає своїм клієнтам незамінну послугу - комплексне обслуговування саду!

Наші професійні співробітники готові взяти на себе турботу про вашому дивовижному саді . Вони забезпечать комплексний догляд протягом усього року або у вигляді одноразових виїздів до вас, все залежить від вашого бажання.

Фахівці мають вищу освіту, постійно вдосконалюють свої знання та вміння. Завдяки багаторічному досвіду роботи вони можуть розпізнати будь-які виникаючі проблеми, пов'язані із зміною декоративних властивостей та якості врожаю, і швидко вирішити їх. Вони можуть впоратися з будь-якою поставленою задачею, так як прекрасно знають особливості кожної рослини, каике процедури і в який час провести, щоб забезпечити повноцінний і комплексний догляд. Як правило, розробляється система догляду за рослинами, щоб зберегти і підтримувати сад в відмінному стані.

Обсяг робіт при комплексному обслуговуванні

Комплексне обслуговування ділянки полягає в догляді за газоном, квітниками і посадками . Догляд за садом увазі безліч найрізноманітніших процедур:

  • прополку,
  • своєчасний полив рослин,
  • внесення добрив і підживлення,
  • стрижку дерев і чагарників,
  • обробку від шкідників,
  • надання допомоги при виявленні захворювань
  • і т.п.

При цьому дуже важливо виконувати роботу вчасно і в певний період, щоб забезпечити гармонійний ріст і розвиток рослин.

Додаткова перевага наших послуг - вам не потрібно купувати численні інструменти та витратні матеріали, а також визначати місце для їх зберігання. До того ж сучасна і якісна сільськогосподарська техніка вимагає сервісного обслуговування і дорого коштує .

В процесі робіт ми використовуємо різні ручні і механічні пристрої, високоякісні добрива та інші засоби для підтримки саду в відмінному стані.

Довірившись нашій фірмі, ви можете бути впевнені в отриманні першокласних результатів . Ми надійні, відповідальні і даємо гарантії на всі надані послуги. Ваш сад заграє новими фарбами, дасть великий і смачний урожай, буде щодня вас захоплювати і доставляти неземну насолоду .

Співпрацювати з нами вигідно, приємно і доступно! Створюйте красу разом з нами, а турботи про її збереження залиште в наших руках.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар