Швидка допомога рослинам

Фото наших работ

Швидка допомога рослинам

Настав весняно-літній період, сонце пригріває, співають птахи, сад пахне, розквітає і дає чудовий урожай - все це приносить незвичайні та дивовижні емоції і сприяє умиротворення і відновлення душевної рівноваги .

Швидка допомога рослинам

Але в одну мить вся ця гармонія може бути порушена, адже рослини, як і будь-який інший живий організм схильні до різноманітних захворювань.

Рослини можуть захворіти не тільки у початківців садівників !

Навіть при правильному догляді можуть виникати неприємності. Хвороби та шкідники - проблеми приватних осіб, великих компаній, ботанічних садів тощо

Рослини можуть відчувати себе погано з різних причин : неправильні умови утримання, атака комах, паразитів і мікроорганізмів. Дуже важливо регулярно оглядати сад і ділянка, адже попередити розвиток захворювання і вилікувати його на початковій стадії набагато легше, ніж при запущених випадках. Оглядайте стан листя, квіток, плодів, кореневої системи, грунту навколо пагонів і т.п.

Забезпечте рослинам «курортні» умови !

Лікування рослин

В розсадниках і садових центрах дотримуються певні умови для забезпечення правильного росту і розвитку рослин. Після приміщення в «домашній режим» часто втрачається декоративний вигляд, і ми не добиваємося необхідного результату.

На їх стан впливають:

  • Температурний режим : низькі температури призводять до промерзання грунту, в'янення, пожовтіння, а також втрати плодів, під цей вплив потрапляють не тільки молоді пагони, а й дорослі рослини. Високі температури також негативно впливають на елементи рослин та саджанці;
  • Режим харчування : дуже важливо забезпечити правильну і раціональну підгодівлю . Адже в грунті можуть бути відсутні необхідні мікроелементи, що забезпечують зростання, розвиток і кількість врожаю. Недолік елементів приводить до зовнішніх змін, загибелі кореневої системи, пошкоджень плодів і т.п. При цьому нестачу певних речовин має специфічні і характерні прояви;
  • Освітлення: кожна рослина володіє своїми індивідуальними особливостями, хтось любить сильне освітлення, хтось тінь. Тому дуже важливо посадити рослини таким чином, щоб вони були сумісні і сприятливо впливали один на одного;
  • Характеристики грунту і посадкової суміші тощо

Забезпечуючи своєму саду оптимальні умови розвитку, ми отримуємо позитивні результати і сприяємо його довголіттю і красі.

Шкідники - часта причина розвитку захворювань

На жаль, мікроорганізми, гриби і бактерії постійно присутні в навколишньому нас повітрі, грунті і т.п. Але коли їх мало, то вони не заподіюють шкоди, а іноді сприятливо впливають . Зміна клімату та догляду за рослинами часто ведуть до бурхливого росту і розмноженню шкідників, які викликають розвиток захворювань, що призводять до втрати декоративних якостей, зміни характеристик врожаю, а також його загибелі.

Наша компанія надає комплекс послуг з догляду за вашими рослинами !

Дуже важливо при виявленні перших ознак розвитку захворювань надати швидку допомогу рослинам. Для цього необхідно володіти специфічними знаннями, вміннями, навичками. Також потрібно мати певні витратні матеріали, добрива, спеціалізоване обладнання .

Звернувшись за допомогою в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що ваші рослини опинилися в надійних руках. Наші співробітники мають вищу освіту, постійно удосконалюються і поповнюють свої знання. Завдяки багаторічному досвіду роботи вони можуть швидко розпізнати наявність захворювання, його ознаки і надати своєчасну допомогу.

Довіртеся нам, і ваш сад поверне свою пишність, збереже свою незвичайну красу і дасть дивовижний врожай .

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар