Укладання рулонного газону

Фото наших работ

Укладання рулонного газону

Ціна укладання рулонного газону

  Од. вимірювання Ціна, грн
Укладання рулонного газону м 2 12.00-20.00

Вже в 1865 р. садівники - професіонали стверджували, що газони здатні призвести яскравий і незвичайний ефект, без якого неможливо повністю сприйняти всю картину ландшафту. Сьогодні на кожній ділянці можна зустріти навіть самий маленький ділянку газону. Його садять практично всі, але от позитивних результатів добиваються, на жаль, мало .Рулонний газон - вибір сучасного та практичного людини!

Якщо ви хочете отримати миттєвий візуальний ефект, а також якомога швидше насолодитися результатами роботи, то вибирайте газон в рулонах . Цей спосіб оформлення території з успіхом застосовується у всіх країнах світу. Ви можете отримати зелену галявину протягом доби з урахуванням умов її застосування: декоративна, спортивна, спеціальна .

Рулонний газон - це дерен трав, вирощений у спеціальних умовах протягом 1,5 - 3-х років. Його насіння привозять з інших країн, при цьому сорти трави вибирають згідно особливим кліматичним умовам місць укладання. Він практично не містить домішок, бур'янів, його покрив густий і насичений.

Ознаки якісного матеріалу:

  • Рівномірний і насичений окрас;
  • Здорова, густа і сильна коренева система;
  • Рівномірна товщина;
  • Відсутність дефектів, проплешин, шкідників тощо;
  • У грунті немає каміння;
  • При піднятті рулону за край він не повинен розсипатися і псуватися.

При створенні певного виду покриття враховується безліч параметрів : стійкість до морозів і висиханню, до витоптування, засух і т.п.

Укладання газону - трудомісткий і багатоетапний процес

Після покупки газону багато хто вважає, що практично все зроблено . Але вони помиляються, адже щоб домогтися бажаного результату, потрібно враховувати безліч особливостей, як при підготовці грунту, так і при укладанні рулону і його відхід . Для цього потрібно володіти необхідними вміннями, навичками і знаннями, а також спеціалізованим обладнанням, тому це справа краще довірити професіоналам.

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний спектр послуг

Перший етап - розрахунок необхідної кількості рулонів

Підготовка грунту перед укладанням рулонного газону

Найперший і важливий етап - розрахунок необхідної кількості рулонів. Придбання відсутніх частин в процесі укладання - погана ідея. У розрахунках потрібно враховувати не тільки площу самої ділянки, а й певний запас ( 5-10%).

Другий етап - підготовка грунту

Підготовка грунту - найбільш трудомістка частина роботи . Необхідно прибрати будівельне сміття, бур'яни, камені і т.п. Потім вирівняти майданчик, влаштувати дренаж, засипати родючим грунтом і добривами, полити.

Укладання газону

Дуже важливо застелити газон не пізніше 2-3 днів після покупки, чим раніше це зробити, тим вище отриманий результат. До транспортування матеріалу також потрібно підходити з усією відповідальністю і уникати зайвих навантажень. Найкраще застеляти рулони восени або навесні.

При укладанні рулонів слід дотримуватися безліч умов : класти по прямій, не допускати поворотів, перегинів і вигинів, нерівні частини закривати спеціально підготовленими фрагментами, не допускати наявність невеликих шматочків у країв, правильно утрамбовувати, зміщувати краю щодо один одного, заповнити шви і т.д.

Завершення укладання - полив газону

Полив рулонного газону Після завершення укладання необхідно полити новенький газон для зволоження землі і трави, а також дотримуватися рекомендації по догляду протягом місяця.

Якщо ви хочете добитися незвичайного, дивного і максимального результату - зверніться до фахівців нашої компанії. Вони володіють всіма необхідними навичками, вміннями та знаннями. Вони допоможуть вам підібрати потрібний матеріал, розрахують його кількість, привезуть до вас на ділянку і проведуть всі роботи з підготовки грунту та настилу рулонів.

З нами ваша мрія зможе стати реальністю, ви відразу побачите яскраву і смарагдову галявину на ділянці, а через місяць зможете повноцінно її використовувати. Ваш газон стане предметом вашої гордості і заздрості оточуючих!

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар