Рулонний газон: укладання та догляд

Фото наших работ

Рулонний газон: укладання та догляд

Якщо раніше для отримання красивого газонного покриття був потрібний багаторічний ретельний догляд , то сьогодні ми можемо розстелити готовий газон на ділянці за лічені години , і трав'яне покриття буде схоже на те , що прикрашає дорогі палаци і резиденції.

Газон - обов'язкова складова гарного саду!

ГазонГазон допомагає швидко перетворити вигляд непоказного ділянки , надати йому охайний і доглянутий вигляд. Смарагдовий газон можна порівняти з дорогим килимом , який не просто радує око , але і є прекрасним фоном для інших елементів ландшафтного дизайну і тим самим , створюючи композиційну цілісність всього об'єкта. Велике значення має і те , що газонне покриття покращує мікроклімат , виділяючи кисень і затримуючи пил , вуглекислий газ , приглушує шум і пом'якшує сліпучий сонячне світло , а значить і позитивно впливає на наше здоров'я.

Крім того , споглядання газонної поверхні може заспокоювати і хочеться просто повалятися на ньому , загоряючи або спостерігаючи пропливають над головою хмари , але він може і спонукати до активності : при вигляді коротко постриженою трави раптом з'являється бажання пробігтися босоніж або пограти в м'яч і бадмінтон. Дитині на нього не страшно впасти: він не заб'ється . Тому ділянки з газонним покриттям - готові майданчики для відпочинку дітей , бесід з друзями , занять спортом та прийняття сонячних ванн.

Рулонний газон до моменту продажу вирощується в розсадниках близько 2 -х років і після укладання на ділянці він прекрасно виглядає , і готовий до активного використання . Тому, купуючи готовий газон , ви минете стадію кропіткого і не завжди вдалого ( через несприятливу погоду ) догляду за молодими посівами .

В даний час завдяки селекційній роботі створені сорти газонних трав , що відповідають різних кліматичних умов і стійким як до витоптування , так і несприятливих факторів ( спеці , засолення ) . Тільки грамотний підбір потрібної травосмеси , якісна укладання нашими фахівцями і подальший грамотний догляд - гарантія успіху створення гарного газону в найкоротші терміни. Швидке укладання в день доставки - найважливіша умова приживлюваності газону.

Укладання газону

Укладка рулонного газонаСтворення газону плануйте тільки після того , як буде закінчено підготовча робота на ділянці.

Наші фахівці допоможуть провести підготовку грунту. Необхідно заздалегідь видалити всі бур'яни (! ), Камені , сміття. Ретельно вирівняти територію , дотримуючись необхідні ухили для стоку дощової води. Скопати землю культиватором на глибину 10-15 см. Зробити аналіз грунту в спеціальній лабораторії для подальшого розрахунку внесення мінеральних добрив, вапна, торфу, компосту. Глибина родючого шару для газону повинна становити 8-10 см. Злегка ущільнити поверхню катком. Рівень землі повинен виявитися на 2-3 см нижче рівня тротуару або доріжки, щоб після укладання рулонного газону доріжки і газон були нарівні. Для якнайшвидшого вкорінення газону і створення найбільш декоративного газону необхідно перед укладанням використовувати спеціальне добриво.

Тепер можна проводити укладання рулонного газону і після прікатать поверхню садовим катком , щоб забезпечити контакт газону з грунтом і видалення повітря і рясно полити. Якісний і рівномірний полив - запорука успіху і приживлюваності газону.

Догляд за газоном

Уход за газономПротягом перших 3 -х тижнів необхідно уникати активного використання нового газону, щоб коріння зміцнилися в грунті, і поверхня газону залишалася рівною.

1 - й тиждень: полив кожен день ( ранок або вечір). До кінця першого тижня на нижній поверхні газону повинні з'явитися маленькі корінці.

2 - й тиждень: полив через 1 день і перше скошування (проводиться поперек напрямку укладання рулонного газону ) , після якого (за умови , що газон покладений у літній час ) необхідна підгодівля газону карбамідом ( сечовиною ) 1,5 кг на сотку.

3-й тиждень: полив 2 рази на тиждень і 2 - е скошування під кутом до напрямку 1 -го скошування .

Тільки після цього газон повністю готовий до експлуатації. Надалі , щоб він радував своєю смарагдовою зеленню , необхідно виконувати догляд за ним : полив , стрижка і підгодівля

Воістину з нашою допомогою казково перетвориться ваш сад , закутаний чарівним зеленим килимом.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар