Проектування ландшафтного дизайну

Фото наших работ

Проектування ландшафтного дизайну

Раніше створити гарний сад могли собі дозволити тільки дуже заможні пани , які виписують ландшафтного архітектора за кордону ( бо своїх просто не було). І такий архітектор працював над проектом не один рік , вносячи з господарем спільні коректування.

Тепер - кожен власник землі хоче отримати проект в дивовижно короткі терміни. Але в цьому-то і полягає найбільша помилка : на проект має бути витрачено достатньо часу і грошей , щоб уже на папері було відображено і заплановано те, що потім буде зроблено в натурі.

Створення проекту ділянки, саду

Проект участка - Ландшафтний дизайнПроект сучасного саду - це , перш за все, суто індивідуальний проект для конкретного ландшафту і конкретної сім'ї. Мета індивідуального проекту - досягти повної гармонії ландшафту і способу життя замовника.

Дуже важливо, завчасно замовити проект ділянки, саду, щоб у дизайнера було достатньо часу на його опрацювання , узгодження та уточнення. Якщо ландшафтний архітектор погоджується працювати за Вашою вимогою в якості «пожежного» ( зробити проект за два дні), то відповідним буде і скоростиглий результат. Так що Ви потім не повинні бути за це в претензії. У будь-якій справі є технологічні терміни виробництва : якщо їх порушити - то потім доведеться більше часу витратити на переробку . Починати роботу з проектування краще одночасно з будівництвом будівлі взимку , а ще краще восени , щоб була можливість добре вивчити ділянку , особливо якщо він великий. Іноді виникає необхідність в проведенні додаткових дообстеження , наприклад , грунтів , залягання грунтових вод , визначення висотних відміток ( при складному рельєфі ) , що також потребують додаткового часу.

Виїзд спеціаліста

Виїзд спеціаліста - Ландшафтний дизайнПісля такої підготовки , надання геодезичних матеріалів та укладанні договору на проектні роботи здійснюється виїзд фахівця на ділянку для ознайомлення з особливостями території , урахуванням побажань і смаків замовника ( аж до стану здоров'я членів сім'ї , щоб виключити рослини - алергени) . Ландшафтного архітектора цікавитиме все: де встає і сідає сонце , яка грунт і як глибоко залягають грунтові води , з якої сторони частіше дмуть вітри, які дерева добре ростуть у сусідів або в найближчому лісі , як багато гостей будуть до вас приїжджати , які знаки зодиаков всіх членів вашої родини , подобається вам спокійний або активний відпочинок і т.д. Саме при виконанні ескізних варіантів (можливо і не одного ) встановлюється контакт взаєморозуміння один одного ( архітектора і замовника).

Далі проводиться фотофіксація існуючого стану території та розміщення на ньому окремих елементів.

Розробляється художня ідея , функціональне зонування та ландшафтний сценарій , які відображаються на ескізному кресленні з логічним розміщенням всіх споруд і функціональних зон. Для наочності проектного рішення пропонується візуалізація окремих композицій , яка також узгоджується із замовником .

Ескізний варіант обговорюється , коригується і узгоджується із замовником. При серйозних змінах розробляється другий остаточний варіант ескізу.

Створення генплану

Генплан - Ландшафтний дизайнЗавершальна стадія проекту - генплан , на якому будуть відображені всі уточнення і згідно ретельно продуманого художнього образу і логічних ланцюжків ландшафтного сценарію розміщені всі проектовані елементи та пейзажі. Для здійснення проекту розробляються робочі креслення посадок і планування з зазначенням розмірів. При складному рельєфі виготовляється проект вертикального планування з картограмою земляних робіт. При необхідності окремо розробляється проект автоматичного поливу , освітлення та дренажної системи.

До проекту додається пояснювальна записка .

Використання комп'ютера дозволяє прискорити процес проектування, що дуже важливо в наш стрімкий час . Барвиста комп'ютерна візуалізація окремих композиційних куточків і функціональних зон - якісно новий рівень проектування .

З цього складається проектна документація

Проект №1

Генплан

Дендроплан

Опорний план

Посадкове креслення

Розбивочне креслення

Візуалізація 1

Візуалізація 2

Візуалізація 3

Візуалізація 4

Проект №2

Ескіз 1

Ескіз 2

Візуалізація 1

Візуалізація 2

Візуалізація 3

Візуалізація 4

Візуалізація 5

Генплан

Дендроплан

Посадкове креслення

Розбивочне креслення

До проектної документації ландшафтного дизайну, за вашим бажанням можемо створити фільм- прогулянку по вашій ділянці :

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар