Дизайн дачної ділянки

Фото наших работ

Дизайн дачної ділянки

Дизайн дачної ділянки - це захоплююче і творче заняття, яким сьогодні займається практично кожен землевласник. Адже в його допомогою можна перетворити ділянку до невпізнання, проявити свою індивідуальність, здійснити свою мрію. Гарний, оригінальний і неповторний дизайн здатний принести умиротворення, відновити душевну гармонію і здоров'я, підняти настрій, принести задоволення і насолоду.

З чого почати дизайн ділянки

Проектування дизайну дачної ділянки Багато хто після придбання ділянки не знають, що необхідно робити в першу чергу, а часто просто відправляються в магазин, набувають безліч дорогих і екзотичних рослин, садять їх і в результаті не досягають бажаного результату.

Дизайн дачної ділянки починається в першу чергу з планування!

Складання грамотного плану - це відповідальний і важливий етап, від якого залежатиме підсумковий результат. Спочатку варто обговорити зі своєю сім'єю, що б вони хотіли б бачити на дачі, адже ви облаштовуєте затишне містечко не тільки для себе. Кожен член вашої сім'ї повинен хотіти повертатися сюди знову і знову. Для цього при проектуванні ділянки передбачте місце для кожного: для дитячих ігор, для спокійного відпочинку, для спільного проведення часу і т.п. У плані позначте не тільки перераховані вище місця, а й доріжки, господарські будівлі, квітники, посадки і т.п.

Після визначення зон ділянки можна переходити до підбору рослин. Важливо пам'ятати, що сад повинен радувати вас круглий рік протягом довгого часу, тому слід враховувати сезонність і індивідуальні особливості рослин . Бажано вибирати багаторічні, а також ті, догляд за якими не викликає труднощів. Всі рослини і їх композиції повинні добре виглядати як у весняно- літній період, так і взимку.

Ландшафт і його елементи

Ландшафтний дизайн ділянки Не забудьте, що ландшафт - це не тільки твір мистецтва, створений для споглядання, він повинен бути зручним і комфортним. Головна мета дизайну - досягнення гармонії між архітектурними спорудами, вашою фантазією і навколишнім середовищем. Необхідно максимально вигідно подати вже наявні споруди та доповнити їх, створивши унікальне і неповторне творіння .

На дачній ділянці ви можете помістити клумби, квітники, чагарники, плодоносні рослини, архітектурні та декоративні композиції, непогано виглядають і вітамінні грядки.

Звичайно, для того щоб все ретельно спланувати потрібно витратити багато часу, сил і коштів. Можна оподаткуватися сучасною літературою, але все одно досягти бажаного результату дуже складно, оскільки необхідно врахувати безліч індивідуальні особливості рослини, характер їх взаємодії, а також параметри клімату та вплив навколишнього середовища.

Кращий вихід з положення - звернутися за допомогою до ландшафтному архітекторові . Він володіє досвідом роботи, певними знаннями, навичками і вміннями не тільки в області створення різних будівель і елементів, але й у специфіці озеленення та благоустрою, а також використовує в роботі сучасне обладнання і технології. Він зможе облаштувати територію, згідно з вашими побажаннями і створити гармонійну цілу картину.

Можливості сучасного ландшафтного дизайну різноманітні і великі. Вони дозволяють перетворити ділянку, підкреслити його достоїнства і приховати недоліки . Ваша дача може перетворитися на чарівну казку, наповнену дивовижними пригодами, в яких оживають всі ваші фантазії та мрії.

Красива ділянка - це результат плідної роботи, який може радувати вас щодня з року в рік.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар