Штучний ставок

Фото наших работ

Штучний ставок

 Штучний ставок Багато землевласників мріють стати володарями штучного ставка на своїй дачі . З його допомогою всі простір миттєво перетворитися, поруч з ним приємно відпочивати і проводити час, він дарує умиротворення, заспокоює і сприяє відновленню гармонії. У наш час немає нічого неможливого, головне поставити перед собою мету і впевнено рухатися до неї.

Виберіть місце і розміри для ставка

Спочатку визначитеся з місцем розташування майбутнього творіння, а також його розмірами. Звичайно, головний фактор, що впливає на ці параметри - розміри вашої ділянки. Якщо у вас невеликі площі, то не варто покривати 1 / 3 ділянки ставком, це буде виглядати негармонійно і зіпсує зовнішній вигляд.

Звичайно, варто пам'ятати, що великі ставки більш прості в експлуатації, вони менше забруднюються, краще вписуються в навколишнє оточення, але не перестарайтеся.

Вибирайте місце не тільки з естетичної точки зору. Він повинен складатися з відповідного грунту, там не повинно бути сильного вітру, і щоб сонце освітлювало воду тільки протягом декількох годин, інакше вона може зацвісти .

Витратні матеріали

Сьогодні на ринку є безліч матеріалів, за допомогою яких ви можете здійснити свою мрію. Ви можете використовувати готові ємності для створення штучного ставка або скористатися різними видами плівки.

Створення штучного ставка Застосовувати ємності зручно і швидко, досить вирити необхідний котлован і встановити в нього ємність . При цьому варто врахувати, що ємності продаються певних розмірів, вони рідко зустрічаються великих розмірів .

Залізобетон - це довговічний і стійкий матеріал. Дно такого ставка неможливо пошкодити, але з таким матеріалом дуже складно працювати.

Ставок великого розміру можна створити за допомогою бутилкаучуковой плівки або поліетилену. Вони є хорошим гідроізоляційним матеріалом, хоча поліетилен швидко тріскається під впливом сонця, псуватися від коренів рослин, бутилкаучук більш довговічний і стійкий до навколишнього середовища.

Можна зробити ставок із пластику, але він буде крихкий, установка вимагає великої точності та акуратності, він схильний тріщинах, які важко піддаються ремонту . Сьогодні у продажу є зміцнений пластик, який володіє поліпшеними характеристиками.

Найкращим матеріалом для ставка є скловолокно з гумовою основою . Він екологічний, максимально вписується в навколишнє середовище, але при цьому самий дорогий .

Установка ставка

Установка штучного ставка Наметьте контури майбутнього ставка, або по краю ємності, або самостійно, викопайте яму з урахуванням місця для дренуючої системи (як правило, це пісок - 40 см). Пам'ятайте дно повинно бути горизонтальним . Після підготовки котловану, помістіть в нього вибраний матеріал для створення ставка, межі між матеріалом і землею засипало піском .

Оформлення ставка

Це самий творчий етап роботи . Тут ви можете проявити всю свою фантазію і індивідуальність . Оформіть краю ставка декоративними елементами, камінням, рослинами, чагарниками і т.п. Ви можете встановити фонтан або невеликий водоспад . Можна встановити по периметру освітлювальні прилади, які вечорами будуть створювати чарівну обстановку.

У ставку можна розводити рибок, але при цьому варто подбати про постійне насиченні води киснем, посадити певні види рослини.

Догляд за ставком

Штучний ставок: догляд Щоб полегшити собі завдання, дотримуйтесь рекомендацій:

    • Своєчасно прибирайте потрапив у воду сміття та листя;
    • Будьте обережні з дрібними тваринами;
    • Прийміть заходи, щоб уникнути цвітіння води.

У підсумку, після проведення всіх робіт у вашому саду з'явиться дивовижний ставок, який буде предметом вашої гордості і заздрості оточуючих.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар