Створення фонтану

Фото наших работ

Створення фонтану

Сьогодні багато власників дачних ділянок займаються їх дизайном. Адже кожен хоче бути володарем чогось дивного, незвичайного і оригінального, а також поєднати приємне з корисним.

фонтан в саду Штучні ставки та водойми на дачі зустрічаються досить часто, а от фонтани - це новинка, яка може підкорити серце будь-якого . Їх популярність зростає з кожним днем завдяки особливим якостям :

  • Високі естетичні характеристики;
  • Покращують клімат;
  • Зволожують повітря;
  • Заспокоюють і відновлюють душевну рівновагу і т.п.

Композиція на дачній ділянці, в якій встановлено фонтан, створює особливу ефектне видовище, що привертає загальну увагу.

Вибір моделі

Перш ніж приступити до облаштування фонтану, потрібно визначитися з його моделлю, зовнішнім виглядом. Стиль фонтану повинен гармонійно вписуватися у навколишнє оточення і стати її доповненням або центральним елементом . На сьогоднішній день на ринку можна зустріти безліч моделей в класичному стилі, кантрі, англійською, екзотичному і т.п.

Витратні матеріали

Для організації фонтану необхідно мати на дачі штучний ставок або водоймище. Якщо його немає, то варто спочатку зайнятися його спорудою. Також потрібно мати насос, насадки, і власне сам фонтан (точніше резервуар ) .

Важливий і відповідальний момент створення фонтану - покупка насоса. Сьогодні є безліч різновидів насосів: відцентрові, електромагнітні, вихрові . Кожен з них володіє достоїнствами і недоліками. Фахівці радять зупиняти вибір на відцентрових моделях, так як вони могутніше і економічніше.

Етапи роботи

Кожен господар може встановити фонтан самостійно або скористатися послугами досвідчених фахівців. Останнє краще, адже вони врахують кожну дрібницю і дадуть гарантії на виконані процедури.

Спорудження фонтану вимагає складання ретельного плану . Слід врахувати місце розташування майбутнього творіння, близькість до водопроводу, джерел електроенергії .

Процес установки фонтану починається з монтажу насоса. Насоси встановлюють або під воду, або поблизу архітектурної споруди . Варто пам'ятати, що надводні насоси створюють більш високу і сильний струмінь води, їх застосовують для великих фонтанів.

Не забудьте про ретельну ізоляцію електропроводки.

Сам резервуар або насадку встановлюють, як правило, в центрі водоймища ( ставка ), щоб вода не потрапляла за його межі і не розмивала грунт.

Після всієї процедури монтажу приступають до самої творчої частини - декорування .

Сам по собі фонтан виглядає яскраво, незвично і ефектно. Але підкреслити всі його достоїнства і індивідуальний стиль можна за допомогою додаткового оформлення .

Якщо навколо нього посадити квіти і кущі, то він буде виглядати гармонійно і максимально природно. Якщо ви хочете надати йому певний стиль, то можна скористатися декоративними елементами, каменем, деревом і т.п. У нічний час можна створити чарівництво за допомогою додаткового підсвічування, яка виділить необхідні елементи .

Догляд за фонтаном не представляє особливої труднощі. Важливо стежити, щоб не засмічувався насос, очищати воду від забруднень, сміття та листя . На зиму краще демонтувати елементи і викачати воду . Все це допоможе збільшити термін експлуатації на довгі роки.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар