Догляд за газоном - професійні послуги в Києві

Фото наших работ

Догляд за газоном - професійні послуги в Києві Догляд за газоном - професійні послуги в Києві Догляд за газоном - професійні послуги в Києві

У наш час газон зустрічається на кожному дачній ділянці. Адже крім естетичних властивостей, він володіє безліччю позитивних якостей. Після посадки газонної трави або укладання рулонів багато господарів роблять свої перші помилки, вважаючи, що такий покрив не вимагає догляду . Але вони помиляються, газон - це травосмесь з культурних рослин, які вимагають до себе особливої уваги.

Догляд за газоном передбачає виконання безлічі завдань: поливу, прополки, підгодівлі, очищення від сміття, стрижки і т.п. Також всі роботи слід проводити з урахуванням сезонності та інших параметрів ( характеристики грунтів, площі, кліматичних умов тощо). Для виконання поставлених завдань слід мати необхідне сучасне обладнання .

Полив газону

Полив газону Недолік вологи можна визначити за зовнішнім характерними ознаками : втрата блиску, сіруватий відтінок. При цьому зайвий зростання бур'яну може також свідчити про посуху, адже вони чудово обходяться без вологи і займають місце газонних трав.

Підвищити стійкість газону до посушливої погоди можна, зміцнюючи його кореневу системи шляхом мульчування та внесення добрив. Полив варто проводити не тільки виходячи з погодних умов, а й враховувати характеристики грунту . Піщані грунти потребують частих поливах, глинозем та суглинку - в рідкісних, оскільки здатні утримувати вологу.

Основне правило - поливати газон таким чином, щоб земля встигала просихати між процедурами.

Розділяють кілька видів поливу:

  • Посадковий : створення умови для росту і розвитку рослин;
  • Вегетаційний : підвищує запаси вологи в дерен;
  • Подкормовой;
  • освежительной;
  • вологозарядковий;
  • Протівозаморозковий .

Для забезпечення поливу використовують як ручні інструменти, так і автоматизовану техніку. Найкраще облаштувати автоматичну систему, яка не вимиває грунт з дерну і найбільш сприятлива для збереження декоративних якостей газону.

Стрижка

Ця процедура проводиться не тільки для естетики, а й для того щоб скоротити кількість бур'янів, так як вона сприяє їх знищенню. Пам'ятайте, що за одну стрижку зрізають не більш 1 / 3 висоти трави і проводити її потрібно, коли грунт і трава сухі .

Для проведення цієї процедури краще всього використовувати газонокосарку, при цьому ретельно слідуйте за станом її лез.

Добриво і боротьба з бур'янами

Частота підгодівлі залежить від частоти стрижок, адже зрізаються частини рослин, які забрали поживні речовини з грунту. Добрива стимулюють розвиток кореневої системи, зміцнюють її і зелений покрив. Вносити їх слід згідно сезонності, є як весняні суміші, так і осінні . Кожен з них має свої особливості . Проводити підживлення найкраще перед дощем.

Бур'яни не тільки псують зовнішній вигляд покриття, але й погіршують властивості дернини, вбирають велику кількість вологи та поживних речовин, виснажуючи газонну траву. Прибрати бур'яни найкраще вручну, при масовому заселенні використовуйте гербіциди.

Підсівши трави

Якщо з'явилися пошкоджені ділянки, утворені з різних причин : вплив захворювань, висихання, витоптування і т.п., то слід видалити ці частини і підсадити нові насіння .

Аерація газону

Захід для насичення грунту повітрям, проводиться 1-2 рази на рік шляхом проколювання всій поверхні.

Лікування газонної трави

У сиру і теплу погоду можливе ураження трави різними шкідниками і паразитами, тому слід вжити заходів з профілактики, а при необхідності використовувати засоби для лікування .

Очищення газону

Ця процедура полягає в зборі сміття, сухої трави, опалого листя. Іноді її поєднують з прочісуванням дерну. Рекомендується проводити її навесні і восени.

Також іноді проводять укочування газону і його вапнування, але ці процедури проводяться за показаннями.

Регулярний і правильний догляд забезпечить довговічність газону і його привабливий зовнішній вигляд.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар