Італійський (Середземноморський) стиль

Фото наших работ

Італійський (Середземноморський) стиль

Італійський (Середземноморський) стиль набув поширення в епоху Відродження (XV століття) , в період правління одного з найвідоміших італійських пологів - Медічі. Цей тип садів мало регулярне планування , як і французький сад , однак , основною відмінністю було те , що при організації саду дуже велика увага приділялася архітектурним спорудам і рельєфу . Таким чином , вілла була певною композиційною домінантою , перебуваючи на височини , і мала чіткий взаємозв'язок з навколишнім ландшафтом. Перед нею розбивається партер з симетричними клумбами і фонтанами. Перепад рельєфу сприяє створенню терас , які з'єднуються сходами , пандусами , прикрашаються скульптурою , фонтанами , водоймами , лавами. У теплу пору року біля лавок виставляють діжки з лимонними деревами.

В саду влаштовується багато арок , пергол , альтанок , павільйонів , увитих виноградом і трояндами , що дають прохолоду і тінь спекотним літом.

Практично в кожному італійському саду можна побачити алеї з кипарисів , живі стрижені огорожі та фігури з лавра, мирта, самшиту .

Тут можна побачити і невеликий садок плодових дерев з цитрусами , інжиром , хурмою , в центрі якого може бути фонтанчик , оживляють пейзаж і створює приємне для слуху музичний супровід.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар