Штучні водойми

Фото наших работ

Штучні водойми Штучні водойми Штучні водойми Штучні водойми Штучні водойми Штучні водойми Штучні водойми Штучні водойми Штучні водойми

Вода - це життя, рух, енергія і краса. Навряд чи з цим можна посперечатися.

Наші фахівці створять на вашій ділянці водойму, яка зможе задовольнити смаки!

Ви зможете легко розслабитися і насолоджуватися красою прозорою водної гладі, лотосоподібних водяних лілій, або грою численних струменів фонтанчика.

Вода допоможе вам зняти втому після напруженої роботи, подарує прохолоду в спекотний літній день, створить радісний настрій. В залежності від Вашого бажання можна створити водоймище, струмок, каскад, ставок з рибками, кам'янистий садок з водоспадом і озерцем, які будуть ідеально вписуватися в загальну концепцію вашого саду, як за розмірами, так і за формою і конструкції.

Вам надається можливість вибрати водойму будь-яку за розміром і формою, за стильовим рішенням, зовнішньому оформленню і матеріалами.

Декоративний ставок

Декоративний ставокНа ділянках пейзажного стилю дуже природно будуть виглядати водойми неправильної форми, регулярний стиль добре підкреслять фонтани і каскади, а прикрасою саду, спроектованого в японському або китайському стилі, стане невеликий ставок або струмок.

 

 

 

Декоративний фонтан

Искусственный фонтанДекоративний фонтан надзвичайно прикрасить Вашу водойму і привнесе в сад рух, звук та феєричну красу гри водних струменів. По своїй конструкції садові фонтани дуже різноманітні: від великих чаш з декоративною скульптурою до окремих каменів, з яких тече вода, від дешевих до фонтанів авторської роботи з природного каменю. Дуже декоративний навіть невеликий питний фонтанчик, який поєднує утилітарну та декоративну функції.

Випускаються сучасні фонтанні насоси (є вже і працюють на сонячній енергії) і аксесуари (розбризкуючі насадки, фільтри тощо), що дозволять зробити фонтан унікальним акцентом і головною домінантою на Вашій ділянці. Асортимент насадок, що забезпечують безліч варіантів форми струменя, дуже великий: від такого, що б'є вгору «гейзера» до «вулканічного виверження» або «бризки шампанського» та ін. Причому за вашим бажанням можна регулювати напір і форму струменя.

Фонтан з підсвічуванням або статуями

Фонтан з підсвічуванням або статуямиДуже оживляє фонтан підводне підсвічування або плаваюче на поверхні.

Мальовниче водоймище з фонтаном і німфеями в оточенні ірисів і плакучих верб, буде найкращою прикрасою вашого ділянки, буде створювати радість і задоволення, і збиратиме всю сім'ю і друзів для відпочинку на його березі. Але будівництво цієї досить складної гідротехнічної споруди вимагає високої кваліфікації, і тому довірте цю роботу професіоналам.