Лісовий стиль

Фото наших работ

Лісовий стиль

Одним з основоположників лісового стилю в садівництві вважається англійський письменник і дизайнер садів Стівен Швейцер ( 1682 - 1745). По суті це пейзажний стиль , в основі якого використаний природний лісовий ландшафт , який сам по собі є закінченою композицією і людині залишається тільки трохи прибрати деякі малодекоратівние рослини і додати декоративні форми дерев і чагарників у вигляді окремих акцентів , розбити доріжки і стежки для прогулянки і найкращого споглядання пейзажів. Мистецтво садівника полягає в тому , щоб втручання в створену картину залишалося мало помітним.

Оформлення ділянок в лісовому стилі часто створювалося в будинках відпочинку , пансіонатах , санаторіях , курортах України .

Штучна імітація природного лісового ландшафту дозволяє створити безліч різних ландшафтів: від березового гаю до соснових борів і дібров , які найбільш довговічні в наших умовах. Додавання окремих екзотичних видів посилює естетичні якості пейзажів.

Чарівність природності , простота створення , максимум краси і ліричності , мінімальний догляд , оздоровчий вплив на людину фітонцидів - все це робить цей стиль дуже привабливим. У створенні атмосфери , що допомагає людині заспокоїтися і позбавитися стресів , знайти внутрішню гармонію , лісовому стилю немає рівних : тут всі елементи вивірені століттями і гармонійно сусідять один з одним.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар