Сільский стиль

Фото наших работ

Сільский стиль

Сільський сад - царство спокою і комфорту , природності і простоти , гармонії з собою і навколишнім світом. Щирість , чарівність і живе початок цього стилю корениться в народному мистецтві , в білих майже казкових будиночках , потопаючих в зелені садів і квітів , ошатних грядках з овочами. У ньому з'єднується утилітарність і декоративність одночасно.

"Сільська чарівність " відчувається в усьому : за плетеними огорожею посаджені яблуні , вишні , груші , сливи , горіхи , малина , смородина бузок , мальви , соняшники ; дерев'яні колодязі різних видів; опудала для відлякування птахів ; нехитра садові меблі ; природні матеріали садових доріжок , велика кількість яскравих і пишних квітів .

Рослини підбираються безпосередньо з кліматичної зони , в якій розташована ділянка , з мінімумом екзотичних рослин. Сад -кантрі цвіте з весни до пізньої осені - в цьому його особлива принадність. Навесні тут розпускаються проліски , тюльпани і нарциси , потім естафету цвітіння приймають чагарники , серед яких найбільші і що володіють яскравим , густим ароматом - бузок і жасмин . Влітку в квітниках - миксбордерах багато багаторічників : люпинов , луків , дельфиниумов , флоксів , дзвіночків , наперстянки , ехінацеї , ірисів , лілій ; їх доповнюють однорічники: соняшники , чорнобривці , настурції , нагідки , космея , запашний горошок , матіола ; дворічники : мальви і царство трояндових кущів . На галявинах цілком можуть рости ромашки , дзвіночки і навіть кульбаби . Восени власників такого саду порадують астри і жоржини , флокси , рудбекия , хризантеми. Добре виглядають яскраво -жовті " золоті кулі " вздовж паркану.

У садах кантрі міцно з'явилися й такі , що не потребують ніякого догляду , окультурені " дикуни " , як деревій , пестролистная снить , краснолістний подорожник , папороті. Як декоративний акцент можна висадити паркові троянди.

Родзинка саду - невеликий декоративний город з пряними рослинами , гарбузами , грядками з салатом , петрушкою , морквою , помідорами , перцем та цибулею. А якщо їх прикрасити декоративною капустою і квітами , такими , наприклад , як чорнобривці або піретрум , то виглядати все це буде не гірше декоративної клумби. Дуже вдалим рішенням стане поділ декоративного городу на окремі ділянки за допомогою невисоких тинів , дерев'яних шпалер і доріжок. Дуже доречно виглядатимуть квіткові рослини або декоративні овочеві культури в жерстяних ємностях - ошатно пофарбованих відрах , бідонах , лейках . Поруч з городом можна утримувати парник.

Але стиль кантрі - це і різноманітність аксесуарів : поїлки для птахів , колеса возів , яскраві лавки , солом'яні опудала та декоративні статуетки. Їх не повинно бути багато , інакше сад буде виглядати надмірно перевантаженим деталями , несправжнім .

Водоймою може бути ставок в сільському стилі із зарослими очеретом берегами , ірисами і лилейниками , зі склонившейся карликової вербою , водойма з водоспадиків або ж зовсім вже невеликий водоемчик , створений з дерев'яного корита або діжки .

Доріжки бажано виконувати із природного каменю , цегли , або дерев'яних спилов , попередньо оброблених антисептиком для продовження терміну їх служби.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар