Змішаний стиль

Фото наших работ

Змішаний стиль

Найбільшого поширення останнім часом отримав так званий змішаний сад , в якому елементи з різних стилів , переплітаючись між собою в єдиному ансамблі , створюють абсолютно нове враження і образ , підлеглий певній ідеї .

Такий стиль популярний , тому що дозволяє повною мірою відображати смаки господарів саду , не обмежуючи вибір лише одним стилем виконання , і створювати різностильові зони на одній дільниці. Найчастішим і цікавим варіантом є змішання регулярного і ландшафтного стилів. Так в'їзна і парадна зони , частіше відповідають регулярному стилю з обов'язковим ошатним партером , фонтаном і квітниками. Зона для відпочинку , навпаки , здебільшого відповідає стилям , максимально наближеним до природи , тобто ландшафтному , лісовому , або японського.

Цей стиль відкриває величезний простір для фантазії при виборі різних матеріалів , створює необмежені можливості для творчих експериментів : українські яблуні можуть гармонійно сусідити з японськими кленами і ліхтарями , французькими партерами , переносячи нас з континенту на континент , з'єднуючи минуле і сьогодення воєдино , яскраво висловлюючи індивідуальність господаря .

Отже , стилі садів бувають різні , але об'єднує їх одне - вічне прагнення людини створювати гармонійні простору і бути ближче до природи.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар