Дизайн двору

Фото наших работ

Дизайн двору

Озеленение двораСтворення нової ділянки завжди повинно починатися з планування території. Для початку, потрібно визначиться з тим, що саме буде присутнім на території, її функціональним призначенням, розташуванням відносно сторін світу. Для кращої наочності на аркуші креслять план ділянки, позначаючи на ньому існуючі об'єкти і ті, які плануються, вже існуючі насадження і місця, де будуть висаджені нові дерева. Потрібно запроектувати місце розташування автомобільної стоянки, господарських будівель, місць для тихого і активного відпочинку та ін. та найбільш зручно розмістити всі необхідні елементи садової ділянки щодо будинку та головного входу. Також потрібно продумати місця пролягання садових доріжок, систем освітлення та поливу.

Після того, як ми визначилися з тим, що буде створюватися на ділянці, важливо з'ясувати, в якому стилі буде оформлений двір. І тут основним орієнтиром є будинок, зовнішній вигляд якого і буде диктувати стиль двору і ландшафту всієї ділянки.

Дерев’яний будинок у дворі

Озеленення двору - дерев'яний будинокУ цьому випадку найбільш підходящим стилем двору і всієї ділянки буде слов'янський, в основі якого лежить комбінування дерева, природного каменю, кованих елементів. Красиво виглядають тут доріжки з піщанику, дерев'яний настил, щебенева відсипка. Всі лінії плавні, так буде підтримуватися тон природності. Рослини для такого стилю підбирають невибагливі, багаторічні; створюють миксбордери, розарії, альпійські гірки. Європейський стиль кантрі увазі переглядання двору з боку вулиці, правильність ліній, квітники регулярного стилю (рабатки), стрижені форми, патіо. У декоративному оформленні акцент роблять на природний камінь, дерево. Рослини підбирають з правильною формою крони, такі, що піддаються стрижці, вічнозелені, виткі.

Професійне озеленення дворуАнглійська сад - стиль, в якому будинок розташовується в глибині ділянки, парадна частина відкрита і виконується в регулярному стилі, використовуються клумби, фонтани, прямі доріжки; задня частина двору характеризується наявністю альтанки, пергол, повитих трояндами, басейну в плавних лініях, каміна, смарагдового газону і квітників.

Стиль модерн підійде для оформлення двору великої ділянки з високим парканом і будинку з плоским дахом і великими вікнами. В цьому випадку всі елементи підкоряються принципу суворої геометричності, правильності ліній і форм. В озелененні переважають стрижені форми і живоплоти, рабатки, рослини в діжках, красивий газон, декоративна мульча і відсипання. Красиво виглядатиме дерев'яне патіо, садові меблі лаконічних форм і строгих кольорів, нестандартна альтанка, невелика водойма.

Дотримуючись рекомендацій ландшафтного архітектора, можна створити гарний і досконалий ландшафт вашої ділянки.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар