Декор для саду

Фото наших работ

Декор для саду

Можна довго говорити про красу саду, де зібрані різні види та декоративні форми деревних і трав'янистих рослин, але надати ділянці унікальності, створити її неповторне ''обличчя '' зможе садовий декор - як виготовлений власними руками, так і куплений в спеціалізованих магазинах.

Декор для садуОсновне місце в саду, після рослин, займає скульптура. Варіанти, форма, тематика і матеріали варіюються залежно від стилістики саду, виду насаджень, особливостей ділянки та її територіального розташування. Скульптура в саду розміщується як на відкритих ділянках, так і в затишних куточках, як акцент і основний елемент, так і як доповнення для завершення композиції декоративної водойми, альпійської гірки, квітника.

Одним з дуже гарних елементів декору також є свічники і ліхтарики, розставлені і розвішані в затишних куточках саду, біля місць відпочинку, декоративних водойм, лавочок, вздовж доріжок. Варіанти зовнішнього вигляду і матеріали, з яких виконані елементи декоративного освітлення теж залежать від стилістики саду і призначення ліхтариків; як матеріал використовують пластик, скло, метал, природний камінь.

Дерев'яний декор для садуДуже природньо виглядає садовий декор з дерева - декоративні вози, відра, сходи, гойдалки. Такі елементи відмінно підходять для доповнення зовнішнього вигляду садових ділянок, виконаних в стилі '' кантрі '', створять вид сільської простоти і відмінно впишуться в екстер'єр. Також при створенні ділянки в сільському стилі часто використовують квіткові кашпо і різні за кольором і розміром діжки та горщики, в яких висаджують однорічники і багаторічні трав'янисті рослини, невеликі чагарники.

Вироби з лози - плетені крісла, столики, корзинки, свічники - стануть відмінним доповненням місця відпочинку в саду і своєю витонченістю додадуть зовнішньому вигляду саду легкості і вишуканості.

Так само елементи садового декору слід розрізняти залежно від сезону - літні (квіткові композиції у вазах, плетені вироби, скульптура літньої тематики) і зимові (віночки з сухоцвітів, ялинових гілок, шишок, яскраві ліхтарики, льодові скульптури та ін.).

І головне: при виборі садового декору і при його виготовленні самостійно слід звертати увагу на якість виробу, на довговічність матеріалів, відповідність загальному стилю ділянки і будинку, а також керуватися своїм смаком. Саме коли на ділянці знаходяться красиві і приємні погляду і сприйняттю речі, відпочинок в саду стане бажаним і корисним.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар