Квіти для ландшафтного дизайну

Фото наших работ

Квіти для ландшафтного дизайну

Оформлення ділянки за допомогою квітів

У природі існує надзвичайно широка гама кольорів та їх відтінків, тому варіантів кольорового оформлення ділянки за допомогою квітів безліч. Давайте розглянемо прості рекомендації, враховуючи які можна буде створити надзвичайно красиве квіткове оформлення Вашої ділянки.

Щоб не перенасичити ділянку яскравими барвами квітів і скласти гармонійні композиції, перед початком усіх робіт варто визначитися з тим, що саме повинно бути досягнуто на ділянці, обрати стиль ландшафтного дизайну і функціональне призначення кожної конкретної частини ділянки. Яскраві кольори будуть привертати і акцентувати увагу, тонкі або насичені аромати наповнюватимуть повітря, красиво квітучі кущі створюватимуть тінь.

Також варто звернути увагу на вимоги квітникових рослин до умов освітлення, водного режиму та ґрунтів.

Ранньовесняні цибулинні можна вирощувати на квітнику і у різноманітних контейнерах, період їх цвітіння короткий. Сукуленти, звиклі до екстремальних умов постійної нестачі вологи і високої температури погано витримують затінені перезволожені ділянки або частий полив.

Пейзаж

Багаторічники і однорічники для посадки варто обирати згідно обраного стилю і тематичного задуму. У японському саду варто звертати увагу на форми і їх поєднуваність з іншими елементами ландшафту, тропічні рослини вимагають до себе уваги, постійного правильного поливу і укриття. Усі місцеві види квітникових рослин переважно стійкі до кліматичних умов Вашої місцевості , є невимогливими і високодекоративними. Найчастіше для озеленення використовують усе-таки типові для конкретної місцевості рослини.

Квітники і клумби традиційно створюють на частині ділянки перед входом в будинок, вздовж доріжок, в тих місцях саду, де треба покращити кольорову гаму чи створити яскравий акцент. Якщо ділянка невелика, а прикрасити квітами її хочеться, то можна використати однорічники, підвішені в кашпо, або створити багатоярусний квітник.

Клумби геометричної форми

Прості клумби геометричної форми створюють на рівні землі, квітникові рослини підбирають однієї висоти, оформлюють таку композицію гравієм, природним каменем; такий тип квітників створюють як правило з одного виду рослин але з різних сортів – тюльпани, півники, петунія.

Якщо квітник складається з рослин різної висоти, то у центрі висаджують високі і висоту зменшують до країв – дельфініуми, мальви, флокси, люпин, алісум, бегонії, ,чорнобривці. Квіти середньої висоти та низькі – дзвіночки, гвоздика турецька, ясколка, примула.

Квітник від газону відділяють полімерним бортиком, вкопуючи його в землю, декорують гравієм. Грамотно підібраний асортимент рослин, яким буде комфортно рости саме в умовах вашої ділянки є запорукою створення пишного квітника, що буде радувати Вас своїм цвітінням увесь сезон.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар