Озеленення подвір'я

Фото наших работ

Озеленення подвір'я

Озеленение дворов

Двір будинку, будь то приватна садиба, дача чи багатоповерхівка, призначений для відпочинку мешканців, і для того, щоб перебування їх на території будинку було максимально комфортним, подвір’я має бути гарним, зручним і прохолодним, щоб додому хотілося повертатися знову і знову. Розглянемо особливості озеленення дворів будинків з різним місцем розташування.

Озеленення заміського будинку насамперед повинне створювати у власників будинку відчуття природності, спокою і затишку, не варто перетворювати заміську ділянку на частину набридливого і звичного міста. Не потрібно обмежувати використання передових технологій при озелененні, влаштуванні систем поливу і освітлення, але варто зберегти природний вигляд ділянки, при цьому впорядкувавши її. Квітники з багаторічних квітів, оксамитовий смарагдовий газон, плодові і декоративні дерева і кущі, яскраві композиції з листяних і хвойних - головне, щоб відпочинок від міста і роботи приносив задоволення.

Озеленення приватного міського будинку. Перевагою такої ділянки є те, що її можна озеленити цілком, зважаючи лише на вій власний смак, відчуття комфорту, краси та естетичності. Також, маючи окрему ділянку, Ви можете самостійно обрати стиль ландшафтного дизайну, рослини, вид освітлення і можна не хвилюватися, що хтось буде порушувати красу, створену на вашій ділянці. Що саме буде створено біля будинку, залежить від Вас – чи куточок середземноморського саду, чи, підкоряючись регулярному стилеві, ділянка стане невеликою строгою і розкішною копією французького парку, чи це будуть постійно квітучі шати природності і легкості пейзажного стилю, чи стриманість і лаконічність модерну.

Озеленение дворов

Озеленення подвір’я багатоповерхового будинку підпорядковане багатьом обмеженням, оскільки, як відомо з практики, територія навколо багатоповерхівки невелика, велика кількість мешканців, машини, що залишаються на ніч у дворі, ігровий майданчик для дітей займає більшу частину і без того малої ділянки. Найкраще для озеленення такого двору підійдуть клумби, живоплоти, рабатки, модульні квітники, перголи, рослини в контейнерах.

Основною метою озеленення має стати створення контрасту з сірим містом і влаштування місця, де можна вільно вдихнути свіже повітря після важкого дня.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар