Ландшафтний дизайн своїми руками

Фото наших работ

Ландшафтний дизайн своїми руками

Проект озеленення та благоустрою ділянки

Отже, у Вас є ділянка з будинком, але навколо неї сумна і непривітна пустота. З чого ж почати благоустрій та озеленення ділянки? Найперше – з розробки плану, а для цього потрібно визначитися з ідеєю та прикласти трохи зусиль, терпіння, фантазії і працелюбності.

План ділянки можна створити як за допомогою комп’ютерних програм (Realtime Landscaping Architect, Sierra Land Designer 3D 7.0), які дозволять розробити цілісний проект озеленення та благоустрою ділянки, так і вручну – за допомогою олівців, паперу, міліметровки і лінійки (найзручніший масштаб 1:100). Продумайте, де найзручніше буде розмістити господарські приміщення, декоративний город і плодовий сад, де має бути зона відпочинку, де – газон і квітники, а де - доріжки.

Створення зелених насаджень

При будівництві нових споруд на ділянці зайву землю можна використати для створення альпійської гірки або підсипання певних ділянок для створення перепадів висот рельєфу чи терас, каскаду чи водоспаду. Садові доріжки виконують з природного каменю чи декоративної плитки, або створюють їх за допомогою насипання гальки, щебеню чи гравію. Лише після завершення цих етапів благоустрою варто переходити до створення зелених насаджень.

Ділянку, де має бути створено газон, розрівнюють, видаляють бур’яни, перекопують, вносять добрива і утрамбовують. Газон створювати можна методом посіву насіння газонних трав, або настиланням рулонного газону.

Ландшафт

Деревно-кущові групи, садово-паркові композиції, що будуть створюватися на ділянці – усе це залежить від Вашого смаку, фантазії, відчуття міри і естетичності та обраного Вами стилю ділянки. Композиції з хвойних та листяних дерев і кущів, доповнені трав’янистими однорічниками та багаторічниками, садовою скульптурою, малими архітектурними формами, природним каменем, статичними чи динамічними штучними або природними водоймами – дозвольте красі заполонити Вашу ділянку. Саме тут Ви будете проводити свій вільний час, тому дуже важливо почувати себе комфортно і мати бажання повертатися додому знову і знову. Головне – дотримуватися рекомендацій щодо посадки тих чи інших деревних рослин та створення окремих елементів ландшафту. Якщо підійти до проблеми озеленення і благоустрою присадибної ділянки з розумом, бажанням і наполегливістю, можна створити не просто сад, а територію затишку та комфорту, де буде так приємно відпочивати та проводити вільний час.

Коментарі

Ваш коментар може стати першим

Додати коментар