Про нас

Дорогі друзі!

Ми раді вітати Вас на сайті садового центру «Маргаритка»!

Садовый центр "Маргаритка"

 

Запрошуємо Вас у світ вишуканих ландшафтів і фантастичних садів Вашої мрії! Якщо Ви вирішили створити казку на своїй ділянці, щоб отримувати естетичну насолоду від кожної миті, проведеного на ньому, то ми з задоволенням Вам у цьому допоможемо.

Наша фірма існує з 2010 року і вже впевнено заявила про себе розробкою і здійсненням безлічі малих і великих проектів озеленення та благоустрою.

 

Ми працюємо в області ландшафтного дизайну і благоустрою, як заміських садиб, так і міських територій.

Садовый центр Маргаритка в Киеве

Що ми пропонуємо

Наші фахівці мають вищу спеціальну освіту в галузі ландшафтної архітектури, володіють комп'ютерними програмами і стежать за новими світовими тенденціями в області садового дизайну. Це справжні професіонали й ентузіасти своєї справи, щиро люблять свою роботу і мають досвід роботи в даній галузі більше 10 років. 

 

Нас об'єднує бажання доставляти своєю працею і увагою радість нашим замовникам.

Садовый центр Маргаритка: продажа саженцев

 

Фахівці нашого центру дадуть Вам кваліфіковані поради з підбору, особливостям і догляду за рослинами. Вони готові виїхати на Ваш ділянку в будь-який зручний для Вас день і годину.

Наша фірма працює цілий рік: так що Ви вже взимку можете звертатися за допомогою, і ми заздалегідь підготуємо проектну документацію для створення майбутнього квітучого саду.

 

Продажа саженцев в Киеве

Мета нашої роботи

Допомагати створювати індивідуальні райські сади, що максимально відповідають смаку і вимогам замовників і мають свою особливу родзинку, принадність, неповторність і виразність.

Англійські, французькі, італійські, японські сади, східні мотиви, кантрі, модерн або хай-тек - будь-який стиль з нашою допомогою може перенестися на Ваш ділянку, відображаючи Вашу індивідуальність.

 

Продажа саженцев в Киеве, ландшафтный дизайн

Сад Вашої мрії створить гармонійний, затишний і комфортний простір для всіх членів Вашої родини і ваших гостей, і буде ставати краше рік від року.

Відмінні риси роботи нашого центру

  • високу якість виконання робіт та обслуговування;
  • своєчасність проведення проектних і посадочних робіт;
  • використання сучасного обладнання і матеріалів, надійність і порядність.

Принципи нашої роботи - індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечення повного комфорту спілкування, проведення покупок і процесу здійснення робіт.

Ми несемо відповідальність перед кожним клієнтом за надані послуги, за використання найсучасніших матеріалів (тільки високоякісний стійкий до наших кліматичних умов посадковий матеріал і родючий грунт, добрива, захисні засоби, товари для догляду за садом).

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з фотогалереєю наших робіт, докладним описом надаваних нами послуг, з асортиментом високодекоративних рослин, найбільш цікавими проектними рішеннями і з описом різноманітних стилів садово-паркового мистецтва, щоб знайти найбільш близька Вам стиль.

Чарівна маргаритка, квітуча протягом усього літа, - емблема нашої фірми, так і ми від усієї душі бажаємо успіху і процвітання всім нашим клієнтам!

Наш колектив

  • Юрій Затоковий Директор садового центру «Маргаритка»
  • Михайло Пилипчук Керівник відділу сервісного обслуговування
  • Олександр Пилипчук Керівник відділу ландшафтного будівництва
  • Олександр Євтушик Бригадир відділу ландшафтного будівництва
  • Людмила Олійник Менеджер з продажу

Сподіваємося на швидку зустріч і приємне співпрацю!

Із задоволенням надамо консультації по телефону або Інтернету

З найкращими побажаннями, колектив садового центру «Маргаритка»